ZGŁOSZENIE MISS WOJ. WIELKOPOLSKIEGO

Chciałabyś wziąć udział w konkursie Miss Woj. Wielkopolskiego?
Zapoznaj się z wymogami i wypełnij poniższy formularz!

Miss Wielkopolski / Miss Polski / Miss Wielkopolski Nastolatek / oficjalna strona

aaaa-70x70
ROCZNIK
1990-2002
aaaa-70x70
STAN CYWILNY
PANNA
aaaa-70x70
OBYWATELSTWO
NIE DOTYCZY

  DANE PERSONALNE I KONTAKTOWE

  Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć koronę najpiękniejszej mieszkanki Wielkopolski? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Zapraszamy! By wziąć udział w dalszych etapach konkursu wypełnij ankietę, a my skontaktujemy się z Tobą!

  TY W LICZBACH

  Podaj swoje wymiary. Rozmiar biustu, talii i bioder podajemy w centymetrach. Nie wiesz jak się zmierzyć? W przypadku biustu mierzymy miarką krawiecką najszerszy obwód. Talia – to najwęższe miejsce w okolicach brzucha, biodra – mierzymy najszersze miejsce.


  TWOJE SOCIAL MEDIA

  Podaj linki do swoich social mediów - facebook, instagram, maxmodels (jeśli posiadasz).
  DODAJ ZDJĘCIA

  Załącz minimum trzy zdjęcia JPG, których maksymalny rozmiar to 3MB. Zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki oraz "selfie" bez makijażu. Nie muszą to być profesjonalne zdjęcia – ważne, by było na nich widać Ciebie.

  Załącz zdjęcie twarzy*

  Załącz zdjęcie sylwetki*

  Załącz selfie bez makijażu*

  Inne zdjęcie

  Inne zdjęcie

  Inne zdjęcie


  WYSYŁAJĄC AKCEPTUJESZ

  *) Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem konkursu Miss Woj. Wielkopolskiego.

  *) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celu wzięcia przeze mnie udziału w konkursie Miss Woj. Wielkopolskiego.

  Korzystający z formularza zachowuje prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody korzystającego przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych spowoduje jednak, że udział w castingu i w dalszych etapach Konkursu Miss Woj. Wielkopolskiego będzie niemożliwy.

  *) Wyrażam zgodę na przetwarzanie i publikowanie nadesłanych przeze mnie zdjęć zawierających mój wizerunek na potrzeby castingu do Konkursu Miss Woj. Wielkopolskiego

  *) Oświadczam, że zapoznałam się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych

  *) Oświadczam, że powyższe dane są zgodne z prawem, dotyczą mojej osoby i nie naruszają praw osób trzecich. Niniejszym oświadczam, że posiadam pełnie praw do przesłanych materiałów.  Załączyłaś zdjęcia o dużym rozmiarze? Takie zdjęcia długo się wysyłają, dlatego prosimy czekaj cierpliwie. W przypadku poprawnie wypełnionego i wysłanego formularza uzupełnione przez Ciebie dane znikają, pojawia się strona z potwierdzeniem wysłania zgłoszenia oraz na mailu który podałaś masz potwierdzenie wysłania go.


  W przypadku problemów z wysłaniem formularza prosimy o kontakt na adres casting@misswojewodztwawielkopolskiego.pl. W wiadomości prosimy przesłać screen wypełnionego formularza oraz zdjęcia które chciałaś nam przesłać.

  Miss Wielkopolski / Miss Polski / Miss Wielkopolski Nastolatek / oficjalna strona